10 דגשים על משחקים אונליין

היום משחקי רשת כובשים את העולם, והם לא שייכים רק לקטנטנים ולבני נוער. משחקי רשת עשויים להיות מהנים ביותר, אך עם זאת חשוב מאוד להישמר מהסכנות השונות הקיימות במרחב הווירטואלי. להלן עשרה דגשים שיאירו את עיניכם בבואכם לשחק משחקי רשת.

סכנות אבטחה – הפיתוי שבצ'יטים 

הימנעו מהורדות של צ'יטים וכל מני פיצ'רים ממקורות לא ידועים. ייתכן ומדובר בווירוסים.

שמרו על פרטיות

לעולם אל תמסורו פרטים אישיים לגביכם – זה אומר שמכם המלא, מספרי טלפון, כתובת מגורים ועוד פרטים אישיים אחרים. ראוי לציין שאפילו כתובת אימייל לא מומלץ לפרסם בשל החשש שישלחו אליכם כמויות רבות של דואר זבל ווירוסים. בנוסף וודאו כי קיימת אפשרות להפקדה מהירה של הכסף – קראו על איך להפקיד כסף ל 7xl.

שמרו על סודיות 

צריכים לבחור בשם משתמש? הקפידו לבחור שם משתמש שלא דומה ולא מזכיר את השם האמיתי שלכם. לעולם אל תכניסו רמז לתאריך הלידה שלכם או כל דבר שעלול לחשוף את זהותכם האמיתית. 

סיסמא חזקה – אבטחה חזקה

סיסמה נחוצה לשם כניסה למערכת שכלם. בחרו בסיסמא שמצד אחד תהיה חזקה, ייחודית ומורכבת לפיצוח, ומצד שני כזו שתהיה קלה לשינון על ידיכם בלבד בכל פעם שתצטרכו למלא אותה.

לשחק ממחשב אחר

נכנסים דרך מחשב אחר למשחק? וודאו כי בסיום המשחק אתם לא משאירים עקבות. מחוק את כל המידע האישי מהקונסולות ומהמחשבים השונים שמחוברים לשם ברגע שאתם מסיימים.

אנטי וירוס על המחשב

רצוי שיהיה למחשב שלכם תוכנת אנטי וירוס עדכנית, כזו שתבלום כל ניסיון פריצה הקשור למשחק שאתם משחקים. 

כבדו את הזולת

למרות שרוב השחקנים הינם אנונימיים, חשוב לשמור על רמת שיח מכבדת ונאותה. התייחסו אל השאר כמו שהייתם רוצים שיתייחסו אליכם.

שמרו על הילדים

יש לכם ילדים המשחקים במשחקי רשת? יש להיזהר ולהישמר שבעתיים. פיקחו עין נוספת על כל מה שהם עושים שם.

שמרו על הכסף שלכם

משחקים רבים משלבים אפשרות שימוש בכסף אמיתי, והזנת מספרי כרטיסי אשראי. וודאו כי אתם לא עושים טעות קריטית, שאתם לא נתונים לאיומי פרצה ולא חושפים שום פרט לגביהם.

מהמרים? עשו זאת בטעם טוב

יש המון משחקי הימורים כמו פוקר אונליין וכאלו הדורשים תשלום לפני. וודאו כי אתם לא נסחפים לזה יותר מדי.

מורה לשחמט

הקדמה: שחמט, כמו כל משחק לוח אסטרטגי אחר, דורש מהשחקנים להיות מסוגלים לחשוב בצורה ביקורתית והגיונית. ישנם ספרים רבים הקשורים לשחמט המלמדים אותך כיצד לשחק

קרא עוד »

רכישת אופיס כמה זה עולה?

תוכנת אופיס מותאמת מאוד לסוגי עסקים והינה, למעשה, הנפוצה ביותר בעולם. היא מוצלחת מאוד ומספקת מענה לכל המחלקות הקיימות בעסק ביניהן: חשבונאות, כוח אדם, מכירות,

קרא עוד »