יתרונות בניית אתרים בוויקס

בניית אתרים בוויקס

 מספקת לך פלטפורמה ליצור אתרים שיגיעו לקהל המקוון שלך. 

כמשתמש Wix, אתה מוותר על כל טענה שיש לך נגד Wix בכל הקשור לאתר שלך בשימוש בחומר שיווקי או פרסומי.

הבעלים של אתרים או תוכן כלשהו הוא הבעלים של חשבון Wix שמתחתיו נוצר התוכן. ברוב המקרים, בעל החשבון נחשב לאדם או לגוף שיש לו גישה לכתובת הדוא"ל הרשומה ברשומות של Wix.

לאתרי פרימיום המחוברים לתחום: אם אתר / היה מחובר לדומיין שמידע הרישום שלו זמין באופן ציבורי באמצעות בסיס הנתונים, בעל האתר נחשב לאדם או לגוף הרשום כבעלים של תחום זה.

תחילת העבודה עם Wix

הגעת למקום הנכון לשם בניית אתרי WIX, בניית אתר מקצועי משלך. לא משנה איזה סוג אתר אתם צריכים – תוכלו לעשות זאת בעצמכם. 

עורך Wix

בחר מתוך יותר מ 500 תבניות מדהימות או התחל מהתחלה. התאם אישית כל דבר עם גרירה ושחרור כדי להיראות בדיוק כפי שאתה רוצה. הפוך את אתר האינטרנט שלך לבלוט עם תכונות עיצוב כמו גלריות מדיה, רקעי וידיאו, גלילת פראלקס, אנימציה ועוד.

בנה אתרים חזקים ויישומי אינטרנט מותאמים אישית באמצעות Corvid Wix. בנה אתרים עשירים בתוכן, הוסף טפסים מותאמים אישית, שנה את התנהגות האתר באמצעות ממשקי ה- API של וויקס והוסף קוד משלך. כל אלה עם תכונות העיצוב המהממות של עורך Wix. זה פושט קידוד נוח ללא שרת וטרחה.

> קראו כאן על בריונות ברשת וכיצד להתמודד עם התופעה

נתוני Wix

הוסף אוספי מסד נתונים לאתר שלך כדי לעזור לך לאחסן, לנהל ולעדכן את תוכן האתר שלך ביעילות. וצור דפים דינמיים כדי לאכלס תוכן באופן אוטומטי מאוסף מסד הנתונים שלך, באמצעות מתווה עיצוב יחיד.

נהל את העסק שלך באופן מקוון

Wix מציעה למעלה מ -200 אפליקציות ושירותים שתוכלו להוסיף לאתר שלכם, כגון Wix Bookings, Wix Stores, Wix Forum, Wix מסעדות, Wix Events, שיווק קל באמצעות דואר אלקטרוני ועוד. לא משנה מהם צרכי האתר או העסק שלך – אתה יכול לנהל את הכל במקום אחד. בצורה נוחה ופשוטה מאין כמוה.

מורה לשחמט

הקדמה: שחמט, כמו כל משחק לוח אסטרטגי אחר, דורש מהשחקנים להיות מסוגלים לחשוב בצורה ביקורתית והגיונית. ישנם ספרים רבים הקשורים לשחמט המלמדים אותך כיצד לשחק

קרא עוד »

רכישת אופיס כמה זה עולה?

תוכנת אופיס מותאמת מאוד לסוגי עסקים והינה, למעשה, הנפוצה ביותר בעולם. היא מוצלחת מאוד ומספקת מענה לכל המחלקות הקיימות בעסק ביניהן: חשבונאות, כוח אדם, מכירות,

קרא עוד »