סרטי תדמית אנימציה

סרטי תדמית מונפשים הם צורה חדשה של אמנות דיגיטלית שנמצאת עדיין בשלבי פיתוח בלתי נגמרים. סרטים אלו נוצרים באמצעות אנימציה ממוחשבת במטרה לגרום להם להיראות כאילו נעשו בעבודת יד.

מקרה השימוש העיקרי בסרטי תדמית מונפשים אלה הוא פרסום מוצרים ושירותים בפלטפורמות מדיה חברתית כגון פייסבוק, אינסטגרם וטוויטר.

איך זה עובד בדיוק?

סרטי תדמית מונפשים הם סוג של אנימציה שנוצרת על ידי שימוש במחשב ליצירת תמונות, אשר לאחר מכן מורכבות יחד ליצירת סרט. ניתן ליצור סרטון אנימציה לעסקים עם גרפיקה דו-ממדית וגם תלת-ממדית.

סרטי אנימציה תלת מימדיים משתמשים בגרפיקה ממוחשבת כדי ליצור את הדמויות, התפאורה ואלמנטים אחרים, שלעתים קרובות מוצגים בזמן אמת. אלה יכולים להיעשות מאפס או מסרט לייב אקשן; האחרון קשה יותר להפקה אבל יכול לספק ריאליזם "מוזר" והוא שימש לכמה סרטים עלילתיים גדולים כמו "פארק היורה".

ולמה זה טוב בעולם התוכן?

סרטי תדמית אנימציה הם צורה חדשה של תוכן שהופכת יותר ויותר פופולרית. הסיבה לכך היא כי הם יכולים לקחת כל סיפור ולגרום לו להתעורר לחיים בצורה שתוכן כתוב לא יכול.

סרטי תדמית אנימציה הם סוג חדש של תוכן מדיה אשר הולך וגדל בפופולריות מכיוון שהם מאפשרים לספר כל סיפור בצורה שמילים כתובות לא יכולות. סרטים אלו משמשים לעתים קרובות על ידי חברות לקידום המוצרים או השירותים שלהן, אך הם יכולים לשמש גם אמנים כדי לספר את סיפורם.

ולסיכום,

הפקת סרטי תדמית מונפשים היא דרך חדשה לספר סיפורים ולרתום קהל.

ניתן להשתמש בתמונות המונפשות כדי לספר סיפור, להציג מוצר או שירות, או כפרסומת. הם גם מאוד פופולריים למטרות שיווק. סרטי תדמית מונפשים הם דרך מצוינת למשוך את הקהל שלך וליצור איתו קשר רגשי.

לייקים לאינסטגרם

לייקים באינסטגרם הם מדד שניתן להשתמש בו כדי למדוד את הפופולריות של פוסט. זה שימושי במיוחד כשמדובר במדידת הצמיחה של חשבון אינסטגרם. עם הפופולריות האחרונה

קרא עוד »