סרטון אנימציה

סרטון אנימציה

היום ניתן למצוא יותר ויותר חברות ובתי עסק אשר בוחרים להשתמש בסרטוני אנימציה לצורך הסבר או הדרכה. זוהי הדרך הפשוטה והישירה ביותר להעביר רעיונות שעלולים להיות מסובכים או מסורבלים יחסית. במקום לאסוף את העובדים, לבזבז זמן עבודה יקר ולשלם לאיש הדרכה, ניתן פשוט לשלוח לעובדים סרטון אנימציה שמסביר ומדריך אותם בכל הקשור לעבודה עם מערכת חדשה או תוכנה מתקדמת שהחברה התחילה לעבוד עימם. כמו כן, ניתן להשתמש בסרטוני אנימציה גם לצורך סרטוני תדמית, היות ולא פעם מדובר על אופציה נוחה וזולה יותר. במקום לשלם לשחקנים, למצוא מקום לצילומים ולבזבז שעות ארוכות בצילומים חוזרים ונשנים של אותה הסצנה, ניתן להשתמש בסרטון שמבוסס על אנימציה. הדבר נחשב לחסכוני יותר הן מבחינת זמן והן מבחינת כסף.

סרטון אנימציה  – כל היתרונות

כאמור, ניתן למצוא לא מעט יתרונות בשימוש באנימציה על פני סרטון וידאו רגיל. קודם כל, אנימציה יכולה לפשט רעיונות מורכבים יותר, אשר כוללים חישובים מתמטיים ושימוש בגרפים. מעבר לכך, כאשר מדובר על סרטון תדמית למשל, כדאי לזכור כי לא כל בעלי העסקים אוהבים להיחשף. לא כולם מרגישים בנוח מול המצלמה, ולכן במקרים אלו סרטון המבוסס על אנימציה יהיה הרבה יותר אפקטיבי. כמו כן, לא תמיד יש סיבה להציג את צוות העובדים, במיוחד כאשר מדובר על סטרטאפ אשר מספק שירות מהפכני. כמו כן, כדאי לזכור כי המטרה היא להתאים את הסרטון לקהל היעד המתאים, לכן סרטון המבוסס על אנימציה יהיה לרוב הפתרון המושלם עבור קהל יעד צעיר יותר.

לסיכום, ניתן למצוא לא מעט יתרונות עבור שימוש בסרטוני אנימציה על פני סרטוני וידאו. כדאי לזכור כי בסופו של דבר, סרטון אנימציה יגרום לרוב האנשים לחייך, אפילו אם מדובר על סרטון שיווקי.

אהבתם את הפוסט שתפו אותו בין חברים

אולי יעניין אתכם?

פרטנר
My Blog
alona

פרטנר אינטרנט פייבר + פרטנר טיוי

חברת פרטנר ידועה בישראל, בזכות שירותי הסלולר שהיא סיפקה במשך שנים באמצעות חברת אורנג'. כידוע, זו היתה החברה השלישית שנכנסה לתחום הסלולר בישראל. היום חברת

קרא עוד »
שיפור מהירות אתר וורדפרס
My Blog
alona

שיפור מהירות אתר וורדפרס

אם אתם חשים כי אתר הוורדפרס שלכם מעט איטי, תשמחו לשמוע שיש דרכים לשפר את מהירות האתר, מה שעשוי לשפר את חוויית המשתמש באופן ניכר.

קרא עוד »