אפיון אפליקציות

אפיון אפליקציות

אפיון אפליקציות הוא נושא חשוב מאוד בכל מה שקשור לפיתוח יישומי מחשב ופלאפון. כאשר מדובר באפיון אפליקציות, אם לאנדרואיד או לאייפון, הדבר מקבל משמעות הרבה יותר גדולה. אז איך תוכלו ללמוד פיתוח ואפיון אפליקציות?

אפיון אפליקציות

כדי ליצור אפליקציה משובחת ואיכותית, חשוב לפתח אותה בצורה שתתקבל בעיני הלקוחות. אחד הדברים החשובים ביותר בפיתוח, הוא היכולת לאפיין את היישום בצורה שתמשוך את הלקוחות הכי טוב שאפשר.

איך עושים את זה?

ישנם קורסים ייעודיים שדרכם תוכלו ללמוד על פיתוח אפליקציות לנייד או למחשב. איך עושים את זה? ובכן, הדבר הראשון הוא לקחת קורס ייעודי של אפיון אפליקציות. קורס זה, ייתן לכם את כל הכלים כדי שתוכלו להיות מפתחים דגולים.

סיווג אבטחה ואפיון אפליקציות

לאחר שנקבעו הצרכים של הלקוח הפיתוח האפליקציות שלו, תצטרכו לקבוע רשימת החלופות ב- CRD ויש לסווג את המערכת לגבי רמת ההשפעה האפשרית של הפרת אבטחה. סיווג אבטחה, מסייע לצוותי המוצרים לבצע את הבחירה המתאימה של בקרות האבטחה לתוכנית.

אפיון המערכת הוא המסמך המרכזי ב- SCAP. מטרתו, שפותחה על ידי בעל המערכת, היא לספק מסמך יחיד (DATA) המכיל מידע על תיאור המערכת הרלוונטי, כולל ארכיטקטורת המערכת, ממשקים, סוגי נתונים/מידע, וסביבת פעולות המערכת ותחזוקת המערכת הכללית בפירוט מספיק כדי שהמבקר יקבל סבירה הבנת המערכת וסביבת ההפעלה שלה. 

דיאגרמות רשת ואפיון

חשוב שיכללו דיאגרמות רשת לוגיות כדי לתת הזדמנות לצפות בהרכב הרעיוני של המערכת. על ידי שימוש בדיאגרמות לוגיות בשילוב עם תיאור התכנון, יסופקו למבקרים הבנה מקיפה של תכנון המערכת, הדרישות, המטרות והתוכנית לצמיחה צפויה. אז אם אתם קריירה באפיון אפליקציות, עשו זאת עם קורס ייעודי מתאים של שימארה פיתוח אפליקציות.

סרטי תדמית אנימציה

סרטי תדמית מונפשים הם צורה חדשה של אמנות דיגיטלית שנמצאת עדיין בשלבי פיתוח בלתי נגמרים. סרטים אלו נוצרים באמצעות אנימציה ממוחשבת במטרה לגרום להם להיראות

קרא עוד »