איך לבחור מפתח אפליקציות ואיך לעבוד מולו?

פיתוח אפליקציות

פיתוח אפליקציות הוא שירות פופולרי מאוד כיום, במיוחד בעידן בו לכל אחד יש סמארטפון בכיס ולפחות כמה אפליקציות שהוא משתמש בהן מדי יום. אפליקציות הן לא רק משחקים כאמור או תוכנות עריכה לתמונות וסרטונים עבור הרשתות החברתיות, אלא שיש הרבה מאוד אפליקציות המשמשות לצרכים אישיים ועסקיים ואפילו אפליקציות ייעודית של בית עסק המעוניין להנגיש את שירותיו ומוצריו ללקוחות החברה באמצעות האפליקציה. מפתח אפליקציות הוא איש מקצוע מנוסה התמחה בפיתוח אפליקציות ובעל ידע מקצועי כמובן בשפות התכנות הנדרשות ובסביבת העבודה הנדרשת לפיתוח והעלאה לאוויר של אפליקציה. 

איך לבחור מפתח אפליקציות?

  • ניסיון – כמו בכל תחום ועבור כל איש מקצוע שאנו מחפשים לעבוד אתו כדאי יהיה לבדוק את הניסיון של המפתח. הניסיון יכול להתפתח בתיק עבודות גדול, עשיר ומגוון שממנו נוכל להתרשם היטב לגבי האפליקציות שפותחו על ידי אותו איש מקצוע. עד כמה הן מגוונות? מעוצבות בצורה שונה? כוללות פיצ'רים שונים? וכך הלאה.
  • שפת פיתוח – מתכנתים מוכשרים יכולים להיות בעלי ידע תכנותי ברמה גבוהה בכמה שפות תכנות אולם לרוב מפתחי אפליקציות יתמחו בשפות תכנות ספציפיות על מנת לדעת לתכנת בצורה הטובה ביותר אפליקציות למערכות שונות. לדוגמה: מפתח אפליקציות לIOS של אייפון עשוי לפתח אפליקציות פחות טובות לאנדרואיד ולהיפך. 
  • כימיה – שוחחו עם המפתח או היפגשו עמו. החל משלב השיחה הטלפונית אתם תרגישו אם אתם בידיים טובות או שמדובר במתכנת שאוהב לסבן, שלא בטוח בעצמו או שאין לו את היכולת לספק לכם את השירות שאתם צריכים.

עבודה נינוחה ונעימה מול מפתח האפליקציה שלכם:

כדאי יהיה לעבוד מול מפתח אפליקציות מנוסה בתחום של https://www.npcoding.com/he עם הסכם חתום ומסודר, לבקש מהמפתח דוח עדכון שבועי בנוגע לשלבי הפיתוח והיכן עומדים וכך תוכלו להיות מעורבים לאורך שלבי הפיתוח ומעודכנים מצד אחד, אך לתת אמון במפתח ולתת לו את השקט לעבוד מצד שני.

מורה לשחמט

הקדמה: שחמט, כמו כל משחק לוח אסטרטגי אחר, דורש מהשחקנים להיות מסוגלים לחשוב בצורה ביקורתית והגיונית. ישנם ספרים רבים הקשורים לשחמט המלמדים אותך כיצד לשחק

קרא עוד »

רכישת אופיס כמה זה עולה?

תוכנת אופיס מותאמת מאוד לסוגי עסקים והינה, למעשה, הנפוצה ביותר בעולם. היא מוצלחת מאוד ומספקת מענה לכל המחלקות הקיימות בעסק ביניהן: חשבונאות, כוח אדם, מכירות,

קרא עוד »