כתיבת תוכן לאתר

כתיבת תוכן לאתר

התוכן שאנו כותבים ומשתפים באתר העסק, בבלוג שלנו ובכל אתר אינטרנט שאנו מנהלים היא הדרך הטובה ביותר לתקשר עם הגולשים ולחבר אותם אל המותג, להניע אותם לפעולה ולהוביל אותם דרך המשפך השיווקי ו/או לביצוע פעולות שונות באתר. יש בלוגים ופורטלים המשתפים תוכן שהמטרה שלהם היא שאנשים יחזרו מדי יום או כמה פעמים ביום לקרוא תכנים חדשים באתר, להתעדכן בכתבות, להגיב להן, לשתף אותן ועוד. אתרי תדמית של עסקים למשל רוצים לקדם ולשווק את המוצרים והשירותים של העסק ולכן התוכן באתר בנוי כדי לחבר את הקהל אל המותג, לחשוף אליו את המוצרים והשירותים של העסק ולהציע מגוון אפשרויות ליצירת קשר כדי לקבל את השירותים הללו. אתרי חנות אלקטרונית מפרסמים תמונות של מוצרים עם אפשרות רכישה מהירה דרך האתר והתוכן באתר מכוון לרכישת המוצרים הללו.

מי מכין לנו את התכנים לאתר?

כתיבת תוכן לאתר יכולה להיעשות על ידי בעלי האתר או כמובן על ידי כותבי תוכן פרילנסרים שנשכרו לעבודה זו. לעתים בעל האתר אינו בעל יכולת, זמן או סבלנות להכין את התכנים בעצמו ולכן האופציה הטובה ביותר היא לשלם לאדם אחר המתפרנס מכתיבה לאתרי אינטרנט כדי שיבצע עבודה זו בהתאם להנחיות שתבקשו מאותו כותב מראש לצורך הכנת התכנים. 

כמה תכנים צריך ומהיכן מקבלים רעיונות לתכנים לאתר?

כמות התכנים שאתם צריכים באתר שלכם מדי יום, שבוע וחודש תלויה בסוג האתר ובתחום שלכם. יש אתרי חדשות ופורטלים המעלים גם 10-20 כתבות ביום, אתרים אחרים המעלים כתבה ביום ואתרים מסוגים ומתחומים אחרים שבהם כתבה בשבוע-שבועיים עשויה להספיק כדי להשאיר את האתר פעיל. ככל שתקפידו על יותר תוכן טוב, ייחודי ומעניין באתר שלכם (כפי שמציעים באתר https://www.blogabout.co.il ועדכון שלו לעתים קרובות כך ייטב. רעיונות לתכנים תוכלו לקבל מאתרים של מתחרים, מאתרים של קולגות בינלאומיים שלכם מהבלוגים שלהם בשפה האנגלית, רעיונות מתתי נושאים בספרים שונים בתחום שלכם וכמובן לשאול את הקהל שלכם על מה הוא היה רוצה לדעת אילו היה קורא באתר שלכם.

מהי חתימה דיגיטלית?

אם יש משהו שאפשר להגיד על העידן שבו אנחנו חיים, זה שהכול קורה בו מהר והכול טכנולוגי. היום אנחנו מבצעים אינספור פעולות ישירות אונליין, בלי

קרא עוד »