לשון הרע – כיצד לבחור עורך דין בצורה נכונה

לשון הרע

על מנת להגיש תביעות בנושא של לשון הרע והוצאת דיבה, לא מספיק רק לאתר את הדברים שנאמרו ומי שאמר אותם, זה גם לא מספיק להשתמש בלשון החוק שנועד להגן על אנשים שמתפרסמים עליהם דברים מסוימים, אלא יש להיעזר בעורך דין שידע לבטא את העמדה שלנו ולייצג את האינטרס שלנו בבית משפט.

בכל תהליך משפטי על לשון הרע, עומדים זה מול זה שני צדדים מגובים בעורכי דין. מצד אחד, עומד הנתבע אשר שוכר עורך דין שייצג את האינטרס שלו. לרוב, הטענות שלו יהיו שחופש הביטוי עומד לצידו ועל כן זכותו לומר את אשר על ליבו, כמו כן הוא יוכל לטעון שאמת דיבר או לפחות לא שיקר, והדברים אינם גורמים נזק לצד השני.

מצד שני, יעמוד עורך דין שיגן על האינטרס של זה אשר נפגע מהדברים. בין היתר הוא יטען, שהדברים אינם נכונים, גם אם הם נכונים הרי שלא היתה סיבה לפרסם אותם וכן שהם גרמו לו נזק כלכלי או אחר.

כיצד בוחרים עורך דין בצורה נכונה

בשביל לבחור עורך דין לשון הרע בצורה נכונה, יש לבחון מה האינטרס שלנו, מה אנחנו רוצים להוציא מהמשפט, וכמובן, עלינו לבחון את הידע והניסיון שעומדים לרשותו, על מנת שנדע עד כמה באמת הוא יוכל לעזור לנו במצב זה.

חשוב להדגיש, כל עורך דין נעזר בצוות מקצועי, במקרים מסוימים הוא ייעזר גם בעדים מומחים שיוכלו לשרת את האינטרס שלו. מעבר לכך, הרי שעורך דין טוב יציג כמובן גם טיעונים מהעבר ומההווה, על מנת להוכיח את הטענות שלו. בסופו של דבר, המטרה שלו היא לייצג אותנו ואת האינטרס שלנו על הצד הטוב ביותר.

מאמר זה מהווה תוכן פרסומי. אין באמור בו בכדי להוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי

סרטי תדמית אנימציה

סרטי תדמית מונפשים הם צורה חדשה של אמנות דיגיטלית שנמצאת עדיין בשלבי פיתוח בלתי נגמרים. סרטים אלו נוצרים באמצעות אנימציה ממוחשבת במטרה לגרום להם להיראות

קרא עוד »