קידום בגוגל – המדריך המלא

קידום בגוגל

קידום בגוגל הוא ללא ספק אחת מטכניקות הפרסום המובילות אם לא המובילה שבהן. טכניקת הפרסום הזו פועלת לטווח הארוך, כאשר בכל חודש מתבצעות עשרות רבות של פעולות המסייעות לתהליך קידום בגוגל ומיטוב העבודה על קידום האתר במעלה תוצאות החיפוש של גוגל ומנועי החיפוש האחרים, כפועל יוצא מהעבודה שמתבצעת בשטח. מדריך קצר זה יספק לכם תמונה מאקרו נהדרת לכמה מהאלמנטים החשובים ביותר בעבודת הקידום האורגני.

נחלק אותם ל2 חלקים: עבודה בתוך האתר המקודם (ON-SITE) ועבודה מחוץ לאתר המקודם (OFFSITE).

קידום בגוגל – On-site

  • עיצוב ומבנה – ראשית חשוב לבנות את האתר בצורה המותאמת לצרכי קידום אורגני. כלומר אתר עם חוויית משתמש ברמה גבוהה. אתר המותאם רספונסיבית למובייל ולמסכים שונים. עיצוב פרקטי, נוח לעין וכזה המאפשרת ניווט נוח ויעיל באתר. תפריטי ניווט עם ארכיטקטורת תוכן טובה ועוד.
  • בחירת אחסון – חשוב לבחור באחסון איכותי ומתאים לסוג האתר שלנו. אתר שצפויים להיות בו הרבה תמונות למשל יהיה כבד יותר מאתר תדמית ממוצע ולכן ידרוש אחסון חזק יותר. האחסון ישפיע על מהירות הטעינה של האתר, על חוויית השימוש בו ועל היציבות שלו באוויר.
  • תוכן – ללא תוכן לא תוכלו לקדם את האתר. חשוב לעדכן אותו לעתים קרובות ובתדירות מסודרת בתוכן חדש, ייחודי ובעל ערך. התוכן צריך לספק מענה וערך לגולשים שלכם ואם הם ישתפו אותו או יגיבו לו זה יהיה דבר טוב שיוסיף לכם נקודות זכות בגוגל. כמו כן תוכלו להשתמש בתוסף יוסט SEO של וורדפרס כדי לבצע אופטימיזציה והתאמה של התוכן לצרכי קידום אורגני.
  • תגיות מטא – על אף שהחשיבות שלהם פחותה מאשר בעבר עדיין חשוב לדאוג לכמה תגיות מטא כמו המטא טייטל ומטא דיסקריפשן (תיאור). כמו כן כדאי לעדכן את תגיות הALT של התמונות באתר שלכם ולתת תגית לכל תמונה באתר.

קידום בגוגל – off-site

  • מחקר מילות מפתח – זוהי עבודה שמתבצעת בדרך כלל בתחילת עבודת הקידום אך שייכת לעבודה החיצונית מהאתר בשלב הראשון שלה. עושים שימוש בכלי מילות מפתח כמו זה של גוגל שהוא חינמי ומדויק ובודקים אילו ביטויים רוצים לקדם, מה נפח החיפוש החודשי שלהם ועוד.
  • בניית קישורים לאתר – חלק בלתי נפרד מתהליך עבודת קידום בגוגל, היא לייצר לאתר קישורים מרחבי הרשת שישמשו כמעין המלצות על האתר. אין ספק כי מדובר באחד הדברים החשובים ביותר בקידום אך כדאי ללמוד היטב על הנושא ולייצר קישורים טובים ואיכותיים ולא בניית קישורים ספאמיים שעשויים לפגוע בקידום.

סרטי תדמית אנימציה

סרטי תדמית מונפשים הם צורה חדשה של אמנות דיגיטלית שנמצאת עדיין בשלבי פיתוח בלתי נגמרים. סרטים אלו נוצרים באמצעות אנימציה ממוחשבת במטרה לגרום להם להיראות

קרא עוד »