כנס וירטואלי – איך מארגנים כנס אונליין?

איך מארגנים כנס אונליין

וירוס הקורונה הביא אותנו למצב בו כולנו נדרשים לחשוב בצורה יצירתית ולגלות גמישות. פעולות פשוטות כמו הפקת כנס הפכו לבלתי אפשריות ואף מסוכנות לבריאות הציבור. האפשרות להפיק כנסים וירטואליים מאפשרת לבעלי עסקים ומוסדות מכל רחבי העולם להמשיך בפעילות שגרתית. אם גם אתם מעוניינים להפיק כנס וירטואלי חדיש ומודרני – הגעתם למקום הנכון. 

מהו כנס וירטואלי?

בעבור עסקים רבים, כנסים הם אמצעי שימושי להשקת מוצרים חדשים, שיווק, גיוס לקוחות, השמה וקידום תדמיתי. ללא האפשרות לקיים את הכנסים, הם מצאו את עצמם מתמודדים עם ירידה במכירות ובהכנסות. כנס וירטואלי הוא כנס שמתקיים אונליין ברשת בעוד כל אחד מהמשתתפים נמצא בביתו הפרטי או לבדו במשרד. 

כל המשתתפים מפעילים את המצלמה והמיקרופון במחשב או בטלפון הנייד ומסוגלים כך לראות ולהיראות. המרצה או המנחה בכנס יוכל גם כן לשהות בביתו או במשרדו הפרטי. אין צורך באולמות כנסים, אין צורך בציוד הגברה יקר, אין צורך במוצרי שיווק וכן הלאה. הפקה של כנסים וירטואליים תהיה זולה יותר בצורה משמעותית בהשוואה לעלות של הפקת כנס קטן רגיל. 

למי זה מתאים?

מרבית החברות בישראל ובשאר מדינות העולם שמתמודדות כעת עם וירוס הקורונה מנחות את העובדים שלהם לצמצם כל מגע עם עמיתיהם לעבודה. הפקה של כנס וירטואלי דורשת מכל חיבור אינטרנט וידע בסיסי בהפעלת פלטפורמה שמאפשרת תקשורת אונליין (תוכנות כמו זום או סקייפ). כנסים וירטואליים אונליין מתקיימים היום באופן שוטף בחברות ישראליות רבות. למעשה, הכנסים הפכו לטרנד ונראה שהם כאן בכדי להישאר. 

ניתן להפיק את כל סוגי הכנסים בכל הנושאים, ראו דוגמאות באתר אולפן Virtuals TV. הכנסים משמשים להצגת מוצרים חדשים, גיוס עובדים, עדכונים שוטפים, הדרכות, ברכות לשנה החדשה, טקס עובדים מצטיינים וכן הלאה. כנס וירטואלי יוכל לשמש גם תחליף יצירתי לתערוכה. 

מורה לשחמט

הקדמה: שחמט, כמו כל משחק לוח אסטרטגי אחר, דורש מהשחקנים להיות מסוגלים לחשוב בצורה ביקורתית והגיונית. ישנם ספרים רבים הקשורים לשחמט המלמדים אותך כיצד לשחק

קרא עוד »

רכישת אופיס כמה זה עולה?

תוכנת אופיס מותאמת מאוד לסוגי עסקים והינה, למעשה, הנפוצה ביותר בעולם. היא מוצלחת מאוד ומספקת מענה לכל המחלקות הקיימות בעסק ביניהן: חשבונאות, כוח אדם, מכירות,

קרא עוד »