איך להשיג הרבה קישורים במעט זמן?

קידום אתרים בגוגל

על החשיבות של קישורים לקידום האורגני של אתר אין עוררין. יצירת קישורים לאתר הוא חלק בלתי נפרד מכל הליך קידום אורגני ואפילו חלק חשוב מאוד שכן אלה נחשבים לבעלי נתח משמעותי בסמכות של האתר ובמוניטין שלו בעיני גוגל. ככל שיהיו יותר המלצות איכותיות (קישורים איכותיים) מרחבי הרשת לאתר שלנו כך נוכל להתקדם מעל המתחרים שלנו במעלה תוצאות החיפוש בגוגל.

כמובן שיש מאות פרמטרים המשפיעים על מיקום האתר בגוגל, אולם בניית קישורים הם ללא ספק מהחשובים שבהם.

איך משיגים קישורים לאתר?

  • שת"פ – יצירת שיתופי פעולה עם בעלי אתרים אחרים. משהו בסגנון אתה תעלה אליי מאמר עם קישור לאתר שלך ואני אעלה אצלך מאמר עם קישור לאתר שלי. עדיף לייצר קשרים עם בעלי אתרים בנושאים דומים, זהים או מקבילים לאלה שלנו כדי שהקישור יהיה טבעי ככל האפשר.
  • אתרי מאמרים – העלאת מאמרים לאתרי מאמרים וקישור מתוך המאמר או מהחתימה שתופיע בסוף המאמר לאתר המקודם שלנו.
  • אינדקסים – רשמו את העסק לאינדקסים של בעלי עסקים. כמובן עדיף לשים דגש על אינדקסים איכותיים ולא ספאמיים.
  • רכישת קישורים – שימו לב לא לבצע קניית קישורים מאתרים המציעים אלפי קישורים במחירים מוזלים של כמה עשרות דולרים מכיוון שמדובר בקישורים ריקים, שמיוצרים על ידי רובוטים וכאלה שמזיקים בדרך כלל לאתר שלכם. לעומת זאת יש המון מקדמי אתרים ומשרדי פרסום שמתחזקים עשרות או מאות אתרים הנקראים אתרי תמיכה ומוכרים אליהם כתבה עם קישור חוזר לאתר. אתרים אלה טובים, איכותיים ומתוחזקים והקישורים שיוצאים מהם יוצאים מתוך המאמרים, בצורה טבעי ונכונה.

איך נוכל להשיג הרבה קישורים בזמן קצר?

הדרך המהירה ביותר היא לשלם כסף בעבור פרסום כתבות וקישורים באתרי תמיכה/לווין, מגזינים, מקומונים, פורטלים וכו'. בהתאם לתקציב שלכם כמובן. במקביל כדאי ליזום את השת"פ והקישורים באמצעות הכנת מאמרים עם קישורים ופיזורם באתרים של קולגות, ביצוע החלפות קישורים וכו'. אנו מזכירים לכם שהחשיבות של איכות הקישור כיום גבוהה יותר מזו של כמות הקישורים.

סרטי תדמית אנימציה

סרטי תדמית מונפשים הם צורה חדשה של אמנות דיגיטלית שנמצאת עדיין בשלבי פיתוח בלתי נגמרים. סרטים אלו נוצרים באמצעות אנימציה ממוחשבת במטרה לגרום להם להיראות

קרא עוד »