שיפור מהירות אתר וורדפרס

שיפור מהירות אתר וורדפרס

אם אתם חשים כי אתר הוורדפרס שלכם מעט איטי, תשמחו לשמוע שיש דרכים לשפר את מהירות האתר, מה שעשוי לשפר את חוויית המשתמש באופן ניכר. כיצד ניתן לשפר את מהירות אתר הוורדפרס שלכם? ומהם הכלים שמאפשרים לבדוק את מהירות האתר? התשובות בהמשך המאמר.

שירותי CDN

CDN הוא רשת שרתים, כשכולם כוללים גרסת מטמון של האתר שלכם. מדוע זה טוב? ובכן, זה מאפשר לאתר להיטען מהר יותר, מבלי להיות תלוי בשרת האחסון שלכם. לפיכך שימוש בשירות cdn יכול מאוד לעזור – קחו זאת בחשבון.

תוספי קאש

ניתן להיעזר בתוספי קאש כדי להשפיע על מהירות האתר וקיצור זמני הטעינה, כשלמעשה, העבודה מתבצעת על השרת שבו האתר שלכם מאוחסן.

תמונות, כבר כיווצתם?

אחד הדברים שמשפיעים על מהירות האתר הוא משקל התמונות. ראשית, מוטב לכווץ כבר עכשיו את התמונות הקיימות באתר שלכם, ולו באמצעות פלאגין ייעודי. אם אתם מסתבכים, תוכלו להוריד את התמונות ישירות למחשב האישי, לכווץ אותן ולהעלות מחדש.

כמו כן, חשוב להכיר את התוספים המצויינים של וורדפרס מהסיבה הפשוטה: ישנם תוספים שמכווצים את התמונות באופן אוטומטי במהלך ההעלאה – מה שאומר שאתם לא צריכים לעבוד קשה או להתאמץ לכווץ את התמונות. תוסף חינמי ונהדר הוא TINYPNG.

האם לחברת האחסון יש השפעה?

במילה אחת, כן. שנרחיב? יש מגוון רחב של חברות לאחסון אתרים, ומוטב לבחור בחברה שמספקת שרתים איכותיים שיעניקו לכם מהירות טעינה גבוהה. יתר על כן, אם קהל היעד שלכם בישראל, רצוי לבחור בשרת ישראלי, אם כי יש יתרונות גם לשרתים הממוקמים בחו"ל.

איך בודקים את מהירות האתר?

כדי לוודא שאכן מהירות האתר שלכם לוקה בחסר, כדאי להיעזר בכמה כלים מצוינים עמם תוכלו לבצע בדיקת מהירות בקלות. מבקשים המלצה? היעזרו בכלי של גוגל GOOGLE PAGESPEED INSIGHTS, שיסייע לכם לשפר את חוויית המשתמש ולהבין מהי מהירות האתר שלכם.

לסיכום

מהירות האתר היא אלמנט חשוב בחוויית המשתמש, והיא עשויה להשפיע באופן ניכר על הקידום האורגני של האתר שלכם – אל תקלו ראש בנושא.

מורה לשחמט

הקדמה: שחמט, כמו כל משחק לוח אסטרטגי אחר, דורש מהשחקנים להיות מסוגלים לחשוב בצורה ביקורתית והגיונית. ישנם ספרים רבים הקשורים לשחמט המלמדים אותך כיצד לשחק

קרא עוד »

רכישת אופיס כמה זה עולה?

תוכנת אופיס מותאמת מאוד לסוגי עסקים והינה, למעשה, הנפוצה ביותר בעולם. היא מוצלחת מאוד ומספקת מענה לכל המחלקות הקיימות בעסק ביניהן: חשבונאות, כוח אדם, מכירות,

קרא עוד »