הגדלת יחס ההמרה עם UI UX נכון

הגדלת יחס ההמרה עם UI UX

ישנם שני מושגים משמעותיים ביותר שהולכים ביחד, למרות שהם מגיעים לכאורה ממקומות שונים לחלוטין. מונח אחד הוא יחס המרה והמונח השני הוא חווית המשתמש ומה שאנחנו מכירים גם בתור קיצור UI, UX.

כיצד שני המונחים האלה מתחברים ביחד למרות שהם שונים? קראו כאן בהרחבה… הרי יחס המרה מתייחס לכל הנושא של מכירות, שיווק ופרסום, בעוד כל הרעיון של חוויית המשתמש מגיעה מאופי השימוש האפשרי במוצר. על פניו נדמה שאין שום קשר ביניהם. אך כפי שנוכל לראות מיד, יש קשר חזק בין השניים.

כשאנחנו רוצים למכור מוצר מסוים, עלינו לחשוב כל הפרטים, כל ההיבטים, כל דבר שיכול להשפיע כך או אחרת על המכירה. אנחנו לא יכולים לחשוב אך ורק על המוצר ועל המחיר שלו. ראשית, כי זה לא יגלם את העלויות שלנו בכל מה שקשור לייצור, שיווק וכדומה, שנית, לקוחות מוכנים לשלם הרבה מאוד עבור מוצרים איכותיים, שלישית, עלינו לחשוב על כל מכירה כתהליך עם השלכות ארוכות טווח. כלומר, אם אנחנו מתכננים למכור מוצר מסוים, עלינו להתייחס לכך כשלב ראשון בתהליך, מאחר ונרצה שהלקוחות יחזרו אלינו שוב בעתיד, לקניות נוספות.

לכן, יחס ההמרה מתייחס להיבטים שונים ובין היתר גם לכל מה שקשור לחוויית המשתמש. למשל, אנחנו מציעים מוצר מסוים בתנאים שונים, אנחנו צריכים לשאול את עצמנו האם אנחנו מספקים ללקוחות שלנו חוויית משתמש שתגרום להם, לקנות את המוצר בתנאים שלנו והאם הם יחזרו אלינו בעתיד. חוויית המשתמש יכולה להשפיע באופן מהותי על ההחלטה של לקוח כזה אם לקנות את המוצר או לא, קראו בהקשר זה על עיצוב UI UX.

צריך לומר שזה נכון בכל היבט, גם בהיבטים שאנחנו לא בהכרח מוכרים בצורה ישירה. למשל, אם אנחנו בונים אתר אינטרנט מתוך כוונה שהוא יעזור לנו להשיג לידים (פניות גולשים) עם יחס המרה גבוה, קרי פניות אמיתיות לרכישה או הזמנה של מוצרים ושירותים, אזי שאנחנו צריכים לחשוב כיצד לבנות אתר אינטרנט עם חוויית משתמש שהגולשים שלנו ייהנו ממנה, חוויה שהגולשים ירצו באמת לבצע הזמנות של מוצרים ושירותים מהאתר.

סרטי תדמית אנימציה

סרטי תדמית מונפשים הם צורה חדשה של אמנות דיגיטלית שנמצאת עדיין בשלבי פיתוח בלתי נגמרים. סרטים אלו נוצרים באמצעות אנימציה ממוחשבת במטרה לגרום להם להיראות

קרא עוד »