הגדלת יחס ההמרה עם UI UX נכון

הגדלת יחס ההמרה עם UI UX

ישנם שני מושגים משמעותיים ביותר שהולכים ביחד, למרות שהם מגיעים לכאורה ממקומות שונים לחלוטין. מונח אחד הוא יחס המרה והמונח השני הוא חווית המשתמש ומה שאנחנו מכירים גם בתור קיצור UI, UX.

כיצד שני המונחים האלה מתחברים ביחד למרות שהם שונים? קראו כאן בהרחבה… הרי יחס המרה מתייחס לכל הנושא של מכירות, שיווק ופרסום, בעוד כל הרעיון של חוויית המשתמש מגיעה מאופי השימוש האפשרי במוצר. על פניו נדמה שאין שום קשר ביניהם. אך כפי שנוכל לראות מיד, יש קשר חזק בין השניים.

כשאנחנו רוצים למכור מוצר מסוים, עלינו לחשוב כל הפרטים, כל ההיבטים, כל דבר שיכול להשפיע כך או אחרת על המכירה. אנחנו לא יכולים לחשוב אך ורק על המוצר ועל המחיר שלו. ראשית, כי זה לא יגלם את העלויות שלנו בכל מה שקשור לייצור, שיווק וכדומה, שנית, לקוחות מוכנים לשלם הרבה מאוד עבור מוצרים איכותיים, שלישית, עלינו לחשוב על כל מכירה כתהליך עם השלכות ארוכות טווח. כלומר, אם אנחנו מתכננים למכור מוצר מסוים, עלינו להתייחס לכך כשלב ראשון בתהליך, מאחר ונרצה שהלקוחות יחזרו אלינו שוב בעתיד, לקניות נוספות.

לכן, יחס ההמרה מתייחס להיבטים שונים ובין היתר גם לכל מה שקשור לחוויית המשתמש. למשל, אנחנו מציעים מוצר מסוים בתנאים שונים, אנחנו צריכים לשאול את עצמנו האם אנחנו מספקים ללקוחות שלנו חוויית משתמש שתגרום להם, לקנות את המוצר בתנאים שלנו והאם הם יחזרו אלינו בעתיד. חוויית המשתמש יכולה להשפיע באופן מהותי על ההחלטה של לקוח כזה אם לקנות את המוצר או לא, קראו בהקשר זה על עיצוב UI UX.

צריך לומר שזה נכון בכל היבט, גם בהיבטים שאנחנו לא בהכרח מוכרים בצורה ישירה. למשל, אם אנחנו בונים אתר אינטרנט מתוך כוונה שהוא יעזור לנו להשיג לידים (פניות גולשים) עם יחס המרה גבוה, קרי פניות אמיתיות לרכישה או הזמנה של מוצרים ושירותים, אזי שאנחנו צריכים לחשוב כיצד לבנות אתר אינטרנט עם חוויית משתמש שהגולשים שלנו ייהנו ממנה, חוויה שהגולשים ירצו באמת לבצע הזמנות של מוצרים ושירותים מהאתר.

אהבתם את הפוסט שתפו אותו בין חברים

אולי יעניין אתכם?

סרטון אנימציה
My Blog
alona

סרטון אנימציה

היום ניתן למצוא יותר ויותר חברות ובתי עסק אשר בוחרים להשתמש בסרטוני אנימציה לצורך הסבר או הדרכה. זוהי הדרך הפשוטה והישירה ביותר להעביר רעיונות שעלולים

קרא עוד »
My Blog
alona

דרכים לשווק עסקים ברשת

ישנם דרכים רבים שבהם נוכל להשתמש, כדי לשווק עסקים ברשת. חשיבותם של דרכים אלו, היא נחוצה לצורך הצלחת העסק שלכם ולהנגשתו לכמה שיותר בני אדם.

קרא עוד »