לייקים לאינסטגרם

לייקים באינסטגרם הם מדד שניתן להשתמש בו כדי למדוד את הפופולריות של פוסט. זה שימושי במיוחד כשמדובר במדידת הצמיחה של חשבון אינסטגרם.

עם הפופולריות האחרונה של אינסטגרם, קל לראות מדוע אנשים מתעניינים בפלטפורמה. כיום, כמעט לכולם יש חשבון ברשת החברתית לשיתוף תמונות. אינסטגרם פופולרית כמו פייסבוק או טוויטר, ויש לה למעלה מ-50 מיליון משתמשים פעילים מדי חודש.

אז מהי הפלטפורמה הזאת?

זוהי פלטפורמה שבה אנשים יכולים לשתף תמונות וסרטונים של חייהם ולהתחבר לחברים ובני משפחה באמצעות הודעות קצרות. אנשים יכולים גם לפרסם תמונות שהם רוצים לשתף עם החברים או המשפחה שלהם.

הפלטפורמה מאפשרת למשתמשים לשתף תמונות מהטלפונים שלהם ולערוך אותן בצורה פשוטה על ידי הוספת פילטרים, אפקטי טקסט ותכונות אחרות שגורמות להן להיראות שונה מאוד מהתמונות המקוריות. זה גם מאפשר למשתמשים להוסיף הערות על כל תמונה שהם מעלים כדי שאחרים יוכלו לגלות בקלות מה הם אוהבים.

בשנים האחרונות אינסטגרם הפכה לפלטפורמת מדיה חברתית חשובה עבור אנשים רבים

זוהי דרך מצוינת לשתף תמונות וסרטונים עם חברים ובני משפחה. בגלל זה, היא הפכה לאחת הפלטפורמות הפופולריות ביותר לשיווק.

מאחר שלייקים באינסטגרם הם מקור תנועה חשוב, חברות החלו להשתמש בהם כדי לייצר לידים למכירות ולהגדיל את בסיס הלקוחות שלהן. הם גם משתמשים בהם כדי לשפר את שיעור המעורבות בפוסטים שלהם, מה שעוזר להגביר את הכרת המותג שלהם.

בתכלס, זה לא רק לייקים

חשוב להבין לייקים לאינסטגרם זה לא רק לעשות לייק למשהו באינסטגרם. אלו הן הופעות בזמן אמת והן אינן פוקעות. כמו למשל, ניתן להשתמש בהם כדי ליצור זרם אינסופי של תוכן. ברגע שתתחיל להשתמש בהם, תראה במהירות את הכוח של המדיום הזה להפקת רעיונות תוכן בקנה מידה.

סרטי תדמית אנימציה

סרטי תדמית מונפשים הם צורה חדשה של אמנות דיגיטלית שנמצאת עדיין בשלבי פיתוח בלתי נגמרים. סרטים אלו נוצרים באמצעות אנימציה ממוחשבת במטרה לגרום להם להיראות

קרא עוד »