קידום אורגני- לאילו עסקים זה לא מתאים?

קידום אורגני- לאילו עסקים זה לא מתאים?

בעלי עסקים רבים שואלים את עצמם האם להשקיע בקידום ממומן, או בקידום אורגני עבור העסק. צריך להבין כי לקידום אורגני יש יתרונות וחסרונות. לכן יש עסקים שהקידום האורגני יסייע להם מאוד, וישנם עסקים שמומלץ להם להתמקד אך ורק בקידום ממומן שיביא להם תוצאות מהירות. 

האם העסק שלך חייב כרגע להביא לקוחות?

כמובן, שכל עסק חייב לקוחות כדי להתקיים. אולם יש עסקים הנמצאים במצב כלכלי טוב, ויש עסקים הנמצאים במצב כלכלי פחות טוב, וצריכים זרימה מידית של לקוחות לעסק. לעסקים הנמצאים במצב כלכלי טוב ויש להם זרימה סבירה של לקוחות- מומלץ להשקיע בקידום אורגני. יש להם את הפניות להמתין כמה חודשים לתוצאות שיביאו את העסק למקומות הראשונים בגוגל. אולם לאתרים הנמצאים במצב כלכלי דחוק, מומלץ להשקיע בקידום ממומן, על מנת לראות תוצאות מידיות. 

האם יש לבעל העסק תקציב חודשי קבוע לצורך קידום אורגני?

קידום אורגני יכול להיות עבורך חינם אם אתה מבצע אותו. אולם כאשר אתם שוכרים חברה לקידום אתרים לצורך קידום אורגני, עליכם להשקיע תקציב בקידום. לפעמים התקציב הוא מועט מאוד, ולפעמים התקציב יכול להיות גדול. תלוי בטכניקות ובמאמרי התוכן של המקדם האורגני. לכן, אם לבעל העסק אין תקציב להשקעה חודשית בקידום אורגני, מומלץ לו להשקיע השקעה חד פעמים כל כמה חודשים ב3 שבועות של קמפיין ממומן. 

יש לעסק קהל יעד ברור?

אם יש לעסק קהל יעד ברור, לא כדאי לבעל העסק להשקיע זמן וכסף בקידום אורגני. השקעה בפרסום ממומן ממוקד, תביא לבעל העסק תוצאות מהירות ומשמעותיות יותר. הרווח שבעל העסק יקבל מהפרסום הממומן הממוקד, יכלול בתוכו כמה פעמים רווח שיתקבל מקידום אורגני של האתר.

סרטי תדמית אנימציה

סרטי תדמית מונפשים הם צורה חדשה של אמנות דיגיטלית שנמצאת עדיין בשלבי פיתוח בלתי נגמרים. סרטים אלו נוצרים באמצעות אנימציה ממוחשבת במטרה לגרום להם להיראות

קרא עוד »