פרטנר אינטרנט פייבר + פרטנר טיוי

פרטנר

חברת פרטנר ידועה בישראל, בזכות שירותי הסלולר שהיא סיפקה במשך שנים באמצעות חברת אורנג'. כידוע, זו היתה החברה השלישית שנכנסה לתחום הסלולר בישראל.

היום חברת פרטנר ידועה לא רק בזכות העובדה שהיא שירותי הסלולר שהיא מספקת אלא גם בזכות שירותי תקשורת נוספים שהיא החלה לספק ללקוחותיה, במגזר הפרטי והעסקי, בשנים האחרונות. מדובר על שירותי אינטרנט וכן על שירותים טלוויזיה רב ערוצית.

כשבוחנים את שירותי האינטרנט שהחברה מספקת, הרי שהיא מציעה שירותים לאינטרנט פרטי ועסקי, במהירויות שונות, כולל 100 ו-200 מגה. במקרים רבים, אפשר ליהנות משירותי האינטרנט לצד שירותים אחרים, כולל שירותי טלוויזיה, טלפוניה לבית או לעסק, וכן שירותי סלולר למי שמעוניין.

שירותי הטלוויזיה של פרטנר, הם פרטנר טיוי, אשר כוללים ערוצים מסוגים שונים, כולל ערוצי ספורט, בידור, ערוצי ילדים, סרטים, חדשות ועוד. כל אחד יכול לבחור חבילת ערוצים שמתאימה לו, בין אם זו חבילה בסיסית ובין אם זו חבילה יותר נרחבת. במבצעים מסוימים אפשר ליהנות ממגוון רחב של חבילות ייחודיות עם תוספות שונות. כמו כן, החבילות כוללות שירותי VOD.

מדוע משתלם לעבוד עם פרטנר

כשאנחנו בוחרים לרכוש את שירותי פרטנר כמו פרטנר אינטרנט פייבר, הרי שאנחנו יכולים ליהנות ממגוון רחב של יתרונות, לא רק בהקשר של חבילות או בהקשר של סוגי שירותים, אלא גם מעבר לכך. למשל, אנחנו יכולים ליהנות מהעובדה שנקבל שירותים מחברה מובילה בתחום התקשורת, חברה חזקה ואיכותית שיכולה לספק לנו שירות ברמה הגבוהה ביותר.

כמו כן, אנחנו יכולים לקבל אופציות שונות ומגוונות שלא ניתן למצוא בחברות אחרות, קטנות או גדולות, עם שילובים ייחודים שיאפשרו לנו להיות מכל העולמות, תחת קורת גג אחת על פי רצוננו.

אהבתם את הפוסט שתפו אותו בין חברים

אולי יעניין אתכם?

דיו למדפסת HP
My Blog
alona

דיו למדפסת HP

עד לפני שנים לא רבות ידענו כי אם אנחנו רוצים להדפיס מסמך מסוים או לצלם טופס כלשהו, אנחנו נאלצים לטרוח ולצאת אל בית הדפוס הקרוב

קרא עוד »