הדפסת פנקסי צ'קים מעוצבים

הדפסת פנקסי צ'קים מעוצבים

הצ'קים של החברה נושאים את הלוגו שלה ולכן הם משמשים גם כחלון הראווה של החברה. נראותם המרשימה מוסיפה רבות לתדמיתה של החברה שמקפידה על עבודה מצוינת וכך גם מקפידה על יופיים ועל איכותם של הצ'קים.

הדפסת פנקסי צ'קים מעוצבים

פנקסי צ'קים מעוצבים מתאימים להדפסה על ידי התוכנות השונות של הנהלת החשבונות. קובעים את המידע לגבי סכומי ההמחאות, התאריכים שלהן, שמו של מקבל ההמחאה וכך תוך דקות כל ההמחאות מודפסות וגם נרשמות בכרטסת הרלוונטית ובכך חוסכים זמן רב של הקלדת הנתונים.

לצורך הדפסת צ'קים מעוצבים משתמשים בנייר מיוחד אשר קרני השמש אינן פוגעות בחוזקו וכך המידע לא דוהה, זהו גם נייר ביטחוני ייחודי וזאת כדי למנוע זיופים.

כל ההמחאות מודפסות על פי תקן 501 והם בעלי רקע מים בשילוב הלוגו, דבר המעניק לו יופי רב.

צ'קים עבור כל הבנקים 

בדרך זו אפשר להדפיס צ'קים עבור כל הבנקים המסחריים בישראל כמו בנק לאומי, בנק הפועלים, מזרחי, דיסקונט הבינלאומי ועוד. קיימת אופציה להוסיף על כל המחאה את הלוגו כשהוא מוטבע בכסף בזהב או בנראות של הולוגרמה.

הוספת ההטבעה או ההולוגרמה מוסיפה רושם רב לכל צ'ק ומוסיפה רבות למוניטין של החברה כיוון שמדובר בחיתום שהוא מאד מרשים.

עם קבלת ההזמנה מתאמים עם סניף הבנק את נושא ספרור ההמחאות כך שיהיו ברצף להמחאה האחרונה שהוזמנה בפעם הקודמת. זאת כדי ליצור רציפות של ספרור ולא ליצור מצב בו מדפיסים המחאות בעלות ספרור זהה, דבר שיכול ליצור אי סדר הן בהנהלת החשבונות והן בחשבונות הבנק. 

אם ההמחאה האחרונה שהודפסה בפעם האחרונה היא  15000, הרי שההמחאה הראשונה שתודפס כעת תהיה 15001 וכך הלאה.

קראו מה זה אומר הדפסת צ'קים בדידים https://www.offset-color.com/post/printing-single-checks

סרטי תדמית אנימציה

סרטי תדמית מונפשים הם צורה חדשה של אמנות דיגיטלית שנמצאת עדיין בשלבי פיתוח בלתי נגמרים. סרטים אלו נוצרים באמצעות אנימציה ממוחשבת במטרה לגרום להם להיראות

קרא עוד »