פיתוח תוכנה בהתאמה אישית – לשם מה זה טוב

פיתוח תוכנה

אחד הכלים המשמעותיים ביותר שעומדים לרשותנו, בין אם זה כבעלי עסק, בעלי מקצוע, אלה כלים אינטרנטיים שונים שאנחנו יכולים להשתמש ולהיעזר בהם, על מנת שנוכל לבצע פעולות שונות. זה נכון לגבי אתרי אינטרנט, אפליקציות, תוכנות ועוד. 

אם בעבר, היינו יכולים לעבוד אך ורק עם תוכנות וכלים סגורים, כלומר כאלה שמגיעים בצורה מסוימת ורק כך יכולנו להשתמש בהם, אזי שכיום זה מעט שונה, היום אנחנו יכולים להשתמש בכלים פתוחים, כלים שגם מתכנתים שאינם הגו ופיתחו את התוכנה המקורית, יכולים להוסיף פונקציות שונות אשר ישרתו אותנו וכן אחרים. 

לשם כך בדיוק יש את התחום של פיתוח תוכנה בהתאמה אישית (הכירו בית תוכנה מוביל). הרעיון הוא פשוט, נניח ויש לנו אתר אינטרנט בוורדפרס או אפליקציה מסוימת, אזי שאנחנו יכולים להשתמש באותם מתכנתים שיפתחו תוספים שונים אשר יכולים לעזור לנו. בין אם זה לצורך עבודה בתוך העסק ובין אם זה לצורך עבודה מול לקוחות או גורמים אחרים. בצורה כזו, אנחנו יכולים לייצר עבודה הרבה יותר יעילה, הרבה יותר איכותית לאורך זמן. 

כיצד זה מתבצע בפועל

אותם מתכנים לומדים להכיר את התוכנה מצד אחד, ומצד שני, הם לומדים להכיר ולהבין את המאפיינים שלנו, את הצרכים שלנו. כך הם לומדים להתמודד עם כלים ורעיונות שונים. באופן כזה, הם יכולים לספק את כל מה שנדרש לנו. 

מן הסתם, זה תלוי בכך שהמערכת תהיה מבוססת על קוד פתוח וכן על אפשרות לייצר תוספים מתאימים. צריך להדגיש, שזה יכול לבוא לידי ביטוי בכלים ודרכים שונות, החל מפונקציות לשיווק, מכירות, פרסום וכלה בדברים אחרים. בין אם מדובר בדברים פשוטים ובין אם מדובר בדברים מסובכים ומורכבים יותר.

קידום בגוגל

5  טיפים לגיוס לקוחות

המשימה הכי קשה וקלה באותה נשימה. בלעדיהם עסק לא יכול להתקיים ואיתם? אותו עסק יפרח וישגשג. אבל איך נגייס אותם דווקא לעסק שלנו? גיוס לקוחות

קרא עוד »