בדיקות תוכנה מהבית – כיצד עושים זאת

בדיקות תוכנה מהבית

בשנים האחרונות, אנחנו יכולים לראות שינוי מקיף בשוק העבודה, בכל מה שקשור למיקום ממנו מתבצעת העבודה. אם עד לפני כמה שנים, היה ברור שכל עובד חייב להופיע במקום עבודתו בשעה מסוימת, אזי שכיום לא מעט עובדים עושים את עבודתם מהבית, בין אם זה בשעות קבועות ובין אם זה מתי שנוח להם. 

הסיבה לכך פשוטה. היום ניתן לבצע עבודות רבות דרך המחשב, באמצעות האינטרנט, מבלי שיש צורך לשבת במשרד או בעסק עצמו (במיוחד שיש אפשרות לקחת קורס בדיקות תוכנה אונליין). אפשר לשבת מול המחשב בחדר עבודה או בכל מקום אחר ולבצע את העבודה בצורה פרקטית ומקצועית, לא פחות. להיפך, לעיתים זה מאפשר לעובד לבצע הספקים גבוהים יותר ובצורה הרבה יותר מרשימה ומיוחדת. 

דוגמא טובה לכך אפשר לראות בכל מה שקשור לתחום של בדיקות תוכנה מהבית. אנחנו לא צריכים להגיע אל בית העסק בשביל לבצע את העבודה. יש לנו אפשרות לבצע את העבודה, באמצעות תוכנות ואמצעים שמותקנים במחשב הביתי, וכך ניתן לבצע את הבדיקות מהבית ולשלוח דוחות במייל או באמצעים אחרים. 

למה משתלם לאפשר לעובדים לבצע את העבודה מהבית

ראשית, זה חוסך הרבה מאוד זמן וטרחה. במקום שהעובד יצטרך להגיע אל מקום העבודה כל בוקר, אחרי זמן מה בנסיעות, הוא פשוט יכול להתחיל בביצוע העבודה. הוא לא צריך לחכות זמן רב לשם כך. 

שנית, זה יכול לחסוך הרבה מאוד כסף למקום העבודה. אין צריך לשלם נסיעות, אפשר לנהל את העסק כולו ממקום קטן יחסית ולא צריך לרכוש או לשכור מבנה לשם כך. 

שלישית, העובד נהנה מתנאים הרבה יותר נעימים, הרבה יותר נוחים, אפשר להתאים את זמני העבודה לסדר היום שלו, באופן כזה שישרת אותו ואת העסק.

> קבלו פרטים על קורס QA מומלץ

קידום בגוגל

5  טיפים לגיוס לקוחות

המשימה הכי קשה וקלה באותה נשימה. בלעדיהם עסק לא יכול להתקיים ואיתם? אותו עסק יפרח וישגשג. אבל איך נגייס אותם דווקא לעסק שלנו? גיוס לקוחות

קרא עוד »