קידום ממומן או קידום אורגני לחנות חיות – מה עובד טוב יותר?

קידום של חנות חיות באינטרנט הוא הרבה יותר פופולרי ונוח כיום מאשר בעבר. פרסום של חנות אינטרנטית של חיות בעבר היה מתבסס על המיקום שבו החנות הייתה, על פרסום מפה לאוזן, קצת פרסומים במקומונים או פליירים. לחנויות של חיות לא היו תקציבים בדרך כלל לשלטי חוצות גדולים או פרסום בטלוויזיה וגם לא ממש היה צורך בכך כי אנשים היו הולכים לחנות החיות הקרובה לביתם בדרך כלל. כיום באמצעות האינטרנט ניתן להגיע לאנשים בקצה השני של הארץ בקלות ובמהירות, לאפשר להם לבצע רכישה אונליין של המוצרים שהם צריכים: צעצועים, אביזרי עזר, אביזרי אילוף, חטיפים, מזון ועוד ולשלוח להם את המוצרים עד הבית.

קידום ממומן לחנות חיות:

קידום ממומן לחנות חיות מתייחס לשימוש במערכת הפרסום של גוגל בדרך כלל והקמת קמפיין ממומן שבו אתם משלמים כדי שיגיעו קהל באופן מידי לאתר החנות שלכם. זוהי דרך נהדרת להביא לקוחות במהירות יחסית אך נחשבת ליקרה יותר בטווח הרחוק. אם אתם צריכים לקוחות באופן מידי ורוצים לבנות קהל של לקוחות קבועים או לזרז את קבלת התוצאות מהקמפיין שלכם השתמשו בפרסום הממומן. זוהי גם דרך נהדרת לבדוק במהירות את אחוזי ההמרה באתר שלכם ואת העיצוב החדש של האתר, ההנעה לפעולה בו והתנהגות הגולשים כדי לבצע שיפורים.

קידום אורגני לחנות חיות:

קידום אורגני לחנות חיות היא דרך נוספת לקידום ופרסום החנות באינטרנט. האנשים המחפשים חנות חיות, ציוד לבעלי חיים או מזון לבעלי חיים שהם מגדלים מבצעים את החיפושים הללו בגוגל ולכן אתם רוצים להופיע שם בתוצאות הראשונות (בשאיפה לתוצאה הראשונה) כשהם מבצעים את החיפושים האלה. זאת תוכלו לעשות באמצעות השקעה בקידום אורגני. אומנם נדרשת סבלנות כדי להגיע לתוצאות אולם אלה המשתלמות ביותר לטווח הארוך מבחינת העלויות וכן אתם מרוויחים גם אתר פעיל, מתוחזקת היטב, העונה לדרישות של גוגל מצד אחד אך גם בעל חוויית משתמש מצוינת מצד שני מה שיתרום לכמות המכירות באתר שלכם.

סרטי תדמית אנימציה

סרטי תדמית מונפשים הם צורה חדשה של אמנות דיגיטלית שנמצאת עדיין בשלבי פיתוח בלתי נגמרים. סרטים אלו נוצרים באמצעות אנימציה ממוחשבת במטרה לגרום להם להיראות

קרא עוד »