חופשה בארץ: איך הפך אזור השרון לכל כך פופולרי?

השכרת רכב בנתניה

אזור השרון עבר כל כך הרבה שינויים, ומאחד האזורים החקלאיים בארץ, הוא הפך לאזור עירוני. למרות השינויים שעבר האזור עם השנים, עדיין יש לא מעט שמורות טבע ויעדים נהדרים לטיולים, כך שזה בהחלט לא מפתיע שהשרון הפך ליעד פופולארי בקרב ישראלים.

לנפוש בנתניה: חוויה בלתי נשכחת!

נתניה היא בין היעדים המובילים ביותר באזור השרון, משום שהעיר מציעה למבקריה מגוון רחב של אטרקציות ובתי מלון ברמה גבוהה. ניתן לבצע השכרת רכב בנתניה, ולטייל בכל אזור השרון, לרבות טיולי טבע בשמורות וביערות השונים. חופשה בנתניה מתאימה הן לזוגות והן למשפחות עם ילדים, זאת הודות למגוון הפעילויות הרחב שקיים בעיר.

יער אילנות ויער קדימה

אם תרצו להיות עדים לפריחת אירוס הארגמן, תוכלו לעשות זאת באמצעות טיול ביער אילנות ויער קדימה, כשביער אילנות תוכלו לראות לא רק אירוסים אלא מגוון רחב של עצים ופרחי בר, לרבות צבעוני השרון, תורמוסים ואזוביון. היער מושך אליו מבקרים רבים, הודות למסלול "שביל האירוסים", שכן מדובר במסלול קצר (3 ק"מ סך הכל) בדרגת קושי סטנדרטית שמתאימה גם לילדים.

יער קדימה נמצא סמוך ליישוב "קדימה", ובו תוכלו לראות עצי אקליפטוס, ברושים, עצי אורן ועוד. ההגעה ליער אינה מורכבת, וישנו חניון מסודר במקום, לצד מתקני שעשועים לילדים – כך שמדובר ביעד אידיאלי למשפחות.

שמורת בני ציון

שמורת בני ציון מציעה למבקריה נופים מרהיבים ומסלולי טיול קסומים במיוחד. בשמורה תוכלו ליהנות ממעל 300 מינים של צמחים שונים, והיא אידיאלית לטיול עם הילדים. כמו כן, בשמורה ניתן לערוך פיקניק, כך שכדאי להיערך לכך מראש.

גן לאומי חוף השרון

אי אפשר לכתוב על אזור השרון מבלי לספר על הגן הלאומי, משום שמדובר באחד האזורים היפיפיים ביותר בארץ. באזור ישנה תצפית לים ולנופיו המרהיבים של השרון. כמו כן, בגן הלאומי יש כמה וכמה מסלולים מעגליים, כך שתוכלו לבחור את המסלול האידיאלי ביותר בעבורכם. חשוב לומר שלא ניתן להכניס בעלי חיים ביתיים לשמורה, משום שבשמורה מתגוררים צבאים ובעלי חיים נוספים.

טיול באזור השרון עשוי להתאים לזוגות, למשפחות וליחידים. תכננו את מסלול הטיול באופן המיטבי, ואל תשכחו לחפש פתרונות לינה שונים, בין אם תבקשו ללון בבית מלון ובין אם מדובר בלינת שטח.

טיול נעים!

סרטי תדמית אנימציה

סרטי תדמית מונפשים הם צורה חדשה של אמנות דיגיטלית שנמצאת עדיין בשלבי פיתוח בלתי נגמרים. סרטים אלו נוצרים באמצעות אנימציה ממוחשבת במטרה לגרום להם להיראות

קרא עוד »