בניית אתרים לעסקים – כיצד בוחרים את מי שיבנה לכם את האתר?

בניית אתרים לעסקים

בעלי עסקים רבים כבר יודעים שעת מנת לשווק מוצרים ושירותים לצרכנים: דרוש אתר אינטרנט טוב ואיכותי. כיום כל בעל עסק מחזיק באתר פעיל ועובד, בעוד שכדי לבנות אתר טוב דרושה חברה מקצועית שתוכל לספק את כל מה שדרוש עבור תהליכי שיווק ומכירה. 

כיום יש מגוון בתי תוכנה להקמת אתרים ואפליקציות ביניהן חברות מומחיות בתחום בו יש להגדיל מכירות ולהאיץ תהליכי שיווק עבור בעלי עסקים. אבל כיצד בוחרים את הטובים ביותר? הנה כמה דגשים שיש לשים אליהם לב:

ניסיון ומקצועיות – בתחילה חשוב לבחור בית תוכנה מנוסה בתחום של פיתוח אפליקציות לאנדרואיד והקמת אתרים. בחרו מומחים אשר יודעים כיצד לבנות אתר תוך בניית אסטרטגיה שיווקית וביצוע אפיון אתר שישקף את הערכים והמסרים שאתם רוצים לשקף ללקוחות. שימו לב כי החברה שמה את הדגש על אפיון אתר טוב וחווית משתמש יעילה תוך ייצור יחסי המרה. 

קלות שימוש באתר – חשוב לשים את הדגש על אתר פשוט שאינו מסובך לתפעול שיהיה קל ונגיש כמו גם יעיל. לדוגמא: אם אתם סוכני נדלן וזקוקים לאתר שיהיה גם מאגר חיפוש דירות ולוח נדלן – חשוב שלגולש יהיה קל להשתמש באתר ולפעול במנוע החיפוש. כך גם בחנויות וירטואליות או בכל אתר אינפורמטיבי או תדמיתי. וודאו כי ניתן ליצור קשר בקלות עמכם וכי ללקוח יש מספר דרכים בהן הוא יכול להשאיר פרטים או ליצור עמכם קשר וגם לבצע רכישה. 

יותר כניסות לאתר – חשוב שהאתר יהיה מעוצב ומאופיין בצורה שללקוחות יהיה קל יותר להכנס ולגלוש באתר. לאחר הבנייה הכניסו כמה שיותר תוכן, אינפורמציה, תמונות טובות וסרטונים כדי שהלקוח יוכל לקבל את כל הפרטים אודות בית העסק שלכם. 

וודאו כי בית התוכנה או חברת פיתוח אפליקציות שמתמחה בתחום יכולים לבצע את כל הפעולות האלה עבורכם ולספק לכם תמיכה לאורך כל הדרך. 

קידום בגוגל

5  טיפים לגיוס לקוחות

המשימה הכי קשה וקלה באותה נשימה. בלעדיהם עסק לא יכול להתקיים ואיתם? אותו עסק יפרח וישגשג. אבל איך נגייס אותם דווקא לעסק שלנו? גיוס לקוחות

קרא עוד »