מי אחראי לקבוע יעדים בניהול התוכן של אתרי אינטרנט

ניהול תוכן אתר אינטרנט

הדרך הטובה והיעילה ביותר לנהל עסק, פרויקטים בעסק או כל דבר אחר שקשור אליו, היא באמצעות קביעת יעדים, מדדים שמאפשרים לבחון האם עומדים בהם, וכמובן תהליך עקבי של בדיקה, האם באמת מי שנדרש עמד ביעדים או לא. 

כך נהוג בתחום המכירות, כך נהוג בתחום הייצור, כך נהוג למעשה בכל תחום שקשור לעבודת העסק. אי אפשר לנהל עסק בצורה מתקדמת ונכונה, מבלי לקבוע יעדים ומבלי לוודא שאכן עומדים בהם. 

גם בתחום התוכן יש צורך לקבוע יעדים ולעמוד בהם בעבודת ניהול אתרים. אי אפשר לנהל אתר אינטרנט, אינפורמטיבי או אחר, מבלי שקובעים יעדים ועומדים בהם. שכן אז מה שעלול לקרות הוא, שהעובדים ייקחו את הזמן, ולא ייצרו תוכן או יזינו אותו לאתר באופן קבוע, מה שעלול לגרום נזק משמעותי לתחזוקת האתר ולהתקדמות שלו. 

השאלה היא, מי קובע מה הם היעדים וכיצד הוא אמור לעשות זאת. מאחר וישנם גורמים שונים שאחראים על האתר מהיבטים שונים, צריך להחליט מי אמור לבצע את המשימה של ניהול תוכן אתר אינטרנט

מי וכיצד קובעים מה הם היעדים?

בעיקרון, מי שקובע הוא מנהל האתר או מי שאמור לתחזק אותו ואחראי על כל התהליך של התוכן, הזנה וכן קידום האתר בגוגל. הוא אמור להחליט על פי פרמטרים שונים, כמה תוכן לכתוב, כמה תוכן להזין, מתי וכיצד. 

ההמלצה היא, לא להזין יותר מדי בבת אחת ומצד שני גם לא מעט מדי. צריך לשמור על מינון סביר, בשביל שהגולשים יוכלו ליהנות מהתוכן, יוכלו להשתמש בצורה אפקטיבית, וכמובן בשביל שגוגל יוכל לקרוא את החומר ולהשתמש בו לצורך קידום האתר. בכל מקרה, צריך לקבוע יעדים סבירים שאפשר לעמוד בהם וכמובן לוודא שאכן עומדים בהם לאורך זמן. 

מורה לשחמט

הקדמה: שחמט, כמו כל משחק לוח אסטרטגי אחר, דורש מהשחקנים להיות מסוגלים לחשוב בצורה ביקורתית והגיונית. ישנם ספרים רבים הקשורים לשחמט המלמדים אותך כיצד לשחק

קרא עוד »

רכישת אופיס כמה זה עולה?

תוכנת אופיס מותאמת מאוד לסוגי עסקים והינה, למעשה, הנפוצה ביותר בעולם. היא מוצלחת מאוד ומספקת מענה לכל המחלקות הקיימות בעסק ביניהן: חשבונאות, כוח אדם, מכירות,

קרא עוד »