מה חשוב לדעת על אחסון אתרים בישראל

כל אדם שרוצה להחזיק אתר אינטרנט צריך למצוא שרת אחסון שיוכל לאחסן ולאפשר גישה אל האתר שלו באמצעות הרשת. בעלי אתרים רבים מתלבטים לגבי השאלה היכן כדאי לאחסן את אתר האינטרנט שלהם, האם באמצעות אחסון אתרים בישראל המציע שרתים הממוקמים בישראל וכמובן שירות ישראלי בשפה העברית. או שכדאי ללכת דווקא על החברות הגדולות ברחבי העולם המציעות שירותי אחסון שלרוב יהיו זולים יותר, מה שמתאפשר להם בזכות העובדה שהם משרתים כמות עצומה של לקוחות. אז מהם השיקולים שצריכים לקחת בחשבון? נפרט במאמר הזה את 2 השיקולים החשובים ביותר.

השיקול הראשון – עלות החבילות

צורת התשלום המקובלת בעולם אחסון האתרים היא באמצעות תשלום חודשי קבוע. כאשר אתם בוחרים ברכישת אחסון באמצעות שירות של אחסון אתרי וורדפרס, תצטרכו לשלם סכום של כמה עשרות שקלים בכל חודש. לעומת זאת, בשרתי אחסון בחו"ל תוכלו למצוא מחירים זולים יותר ואפילו חבילות במחיר של פחות מ – 15 ₪, תלוי כמובן בגודלה של החבילה שבה תבחרו. בין אם מדובר באחסון ישראלי או זר תוכלו לבחור בגודל חבילה משתנה כאשר מחיר חבילה גדולה יותר המאפשרת לכם נפח אחסון גדול, תהיה מטבע הדברים יקרה יותר.

השיקול הנוסף – תמיכה ושירות לקוחות

כאשר מדובר על נושא התמיכה ושירות הלקוחות, חשוב לדעת שמדובר על נושא חשוב במיוחד. ישנם לא פעם מקרים בהם ישנן תקלות שונות ומשונות שיכולות אפילו לגרום להשבתה של האתר לזמן ממושך וחלילה גם מחיקת המידע היקר שלכם. ולכן, כדאי לשים לב שאתם בוחרים בחברה המציעה שירות לקוחות זמין ואיכותי. שירות כזה תוכלו לקבל גם בארץ וגם בחו"ל, כאשר באחסון זר תוכלו לא פעם לקבל שירותי תמיכה 24 שעות ביממה, אם כי הם כמובן יהיו בשפה האנגלית.

מורה לשחמט

הקדמה: שחמט, כמו כל משחק לוח אסטרטגי אחר, דורש מהשחקנים להיות מסוגלים לחשוב בצורה ביקורתית והגיונית. ישנם ספרים רבים הקשורים לשחמט המלמדים אותך כיצד לשחק

קרא עוד »

רכישת אופיס כמה זה עולה?

תוכנת אופיס מותאמת מאוד לסוגי עסקים והינה, למעשה, הנפוצה ביותר בעולם. היא מוצלחת מאוד ומספקת מענה לכל המחלקות הקיימות בעסק ביניהן: חשבונאות, כוח אדם, מכירות,

קרא עוד »