איפה אפשר לקבל עזרה לציבור החרדי אונליין

איפה אפשר לקבל עזרה לציבור החרדי אונליין

הציבור החרדי כמו כל ציבור וכל קהילה אחרת בארץ ובעולם, עושה שימוש בשירותי האינטרנט. אי אפשר היום להסתדר ללא האינטרנט. אך בניגוד לעולם הכללי והציבור הכללי שעטו על כל הכלים האפשריים בלי לבחון מה הם מציעים, רק לאחר שגילו כמה קלקולים יוצאים מהחשיפה הזו הם הבינו כי יש לעצור את זה ולו בכל מה שקשור לחשיפה הבלתי מבוקרת של ילדים ובני נוער, הרי שהחרדים והדתיים מלכתחילה לא קפצו על העגלה הזו ולא מיהרו להתחבר לכל אלו.

חרדים ואינטרנט

כאמור אי אפשר להתנהל היום ללא כל הכלים הווירטואליים. כל חברה, כל מוסד חינוכי, כל מערכת עיתון ולמעשה כמעט כל אחד זקוק לשירותים מקוונים לצרכים שונים. במיוחד כיום בתקופת משבר קורונה. אז מה הפתרון של הציבור החרדי? התשובה נמצאת כאן.

כאן קמו להם כמה וכמה חברות אשר מציעות את שירותי הסינון שלהם כאשר הסינון למעשה מאפשר לציבור החרדי ליהנות מכל השירותים הנדרשים אך בלי שהם ייאלצו לוותר על העקרונות שלהם ולהיחשף לתכנים שאינם ראויים.

החברות הללו עושות מלאכת קודש של ממש כאשר יש כאלה שנעזרים לצורך כך באנשים שאינם משתייכים לעם היהודי על מנת שלא להעסיק יהודים בעבודות מהסוג הזה. עבודות המאלצות אותם להיחשף לכל התכנים הבעייתיים על מנת לסנן אותם.

עזרה לציבור החרדי אונליין

למעשה יכול הציבור החרדי לקבל היום את כל העזרה בכל תחום ובכל שירות נצרך, כמו שאלות על אמונה והתחזקות בדת,  כאשר יש להם את האתרים הנדרשים לצורך כך. חברות הסינון עמלות כל העת להכשיר ולנקות את האתרים הנצרכים על מנת להקל עד כמה שאפשר על האדם החרדי. כך הוא יכול למצוא את כל מה שהוא צריך ממש כמו האדם במגזר הכללי אך עם רווח מוסף. הוא אינו נחשף לתכנים בעייתיים.

מורה לשחמט

הקדמה: שחמט, כמו כל משחק לוח אסטרטגי אחר, דורש מהשחקנים להיות מסוגלים לחשוב בצורה ביקורתית והגיונית. ישנם ספרים רבים הקשורים לשחמט המלמדים אותך כיצד לשחק

קרא עוד »

רכישת אופיס כמה זה עולה?

תוכנת אופיס מותאמת מאוד לסוגי עסקים והינה, למעשה, הנפוצה ביותר בעולם. היא מוצלחת מאוד ומספקת מענה לכל המחלקות הקיימות בעסק ביניהן: חשבונאות, כוח אדם, מכירות,

קרא עוד »