בניית אתרים בוורדפרס

בניית אתרים בוורדפרס

כשאנחנו רוצים להקים אתר חדש, בין אם זה אתר עסקי, מסחרי, אתר אינפורמטיבי או כל אתר אחר, הרי שעומדות לרשותנו מספר אופציות.

האופציה שהיתה מאוד פופולארית בעבר, לפנות אל חברת בניית אתרים וזו תבנה עבורנו אתר בהתאם לכלים שהיא משתמשת בהם. מדובר על אתר ייחודי משלה, היא בונה לנו מערכת ניהול וכן את האתר עצמו.

אופציה אחרת, היא להשתמש בפלטפורמות חינמיות שאנחנו לא צריכים לשלם עליהן שום דבר. מדובר על אתרים ללא דומיין משלנו אלא סאב דומיין תחת דומיין של חברה כזו או אחרת. היתרון הוא שמדובר באתרים חינמיים, החסרון, קשה מאוד לקדם אתרים כאלה והם מוגבלים מאוד מבחינת היכולות שלהם.

האופציה השלישית היא הפופולארית ביותר כיום, מדובר על אתרים שמספקים לנו פלטפורמה, מספקים לנו דוגמאות לעיצוב, מערכת ניהול כללית, כלומר מערכת שכל מי שבוחר לעבוד עם החברה שמייצרת את המערכת מקבל אותה, ואנחנו צריכים לשלם על האחסון והדומיין. מדובר על מערכות קוד פתוח שכל מתכנת יכול להוסיף אליה פ'יצרים שונים לרשות הכלל, בין אם זה בחינם ובין אם זה בתשלום.

המערכת שנחשבת לפופולארית ביותר באופציה זו, מערכת וורדפרס. מדובר על מערכת הקמה וניהול אתרים פשוטה, נוחה מאוד, ומאוד מתקדמת המאפשרת לנו לבצע בניית אתרים בוורדפרס בקלות. היום כמעט כל אתר שלישי באינטרנט בנוי על מערכת זו, כולל אתרים של מערכות עיתונים, אתרים של מוסדות חינוך, מערכות בנקים, ממשלות ומוסדות ציבור ועוד.

היתרון של בניית אתרים בוורדפרס הוא, שאנחנו לא חייבים ללמוד תכנות ואנחנו לא צריכים לדעת כתיבת קוד. אנחנו יכולים לרכוש את המערכת, לחבר אותה לחברת אחסון, לשלם על דומיין ופשוט  להתחיל לעבוד על האתר, לעצב אותו, להזין תכנים, להקים בלוג על וורדפרס ועוד. כל מה שאנחנו רוצים, הרי שאנחנו יכולים לעשות. צריך לומר, יש לא מעט סרטונים ומדריכים שיכולים לספק לנו מידע בנושא.

לפני סיום חשוב לומר, אם אנחנו בעלי עסק או כל ארגון אחר, מוטב להעסיק גורם מקצועי שיבנה עבורנו את האתר ולא לנסות את זה בעצמנו, על מנת שנוכל לקבל את המוצר הטוב ביותר עבורנו.

סרטי תדמית אנימציה

סרטי תדמית מונפשים הם צורה חדשה של אמנות דיגיטלית שנמצאת עדיין בשלבי פיתוח בלתי נגמרים. סרטים אלו נוצרים באמצעות אנימציה ממוחשבת במטרה לגרום להם להיראות

קרא עוד »